ANASAYFA   I   TARİHÇE   I   ÜRÜNLER   I   UYGULAMA   I   DUYURULAR   I   İLETİŞİM   I    E-MAİL     
 

 

MARTU GAZBETON

 

 

Dünyanın en gelişmiş ve en yeni teknolojilerinden olan Alman HEBEL International GmbH firması ile teknoloji ve patent (know-how) anlaşmasını yaparak Alman HEBEL kalitesini 1985 yılında Türkiye'ye ilk olarak getiren, MARTU İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.'nin Mardin ili Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikası, MARTU markasıyla gazbeton üretimi yapmaktadır. MARTU Gazbeton, bünyesindeki milyonlarca gözenek sayesinde yapı malzemeleri sınıfında en iyi ısı yalıtım değerine sahip, hafif, A1 sınıfı yanmaz, kolay işlenebilen, çevre dostu çağdaş bir yapı malzemesidir.

 

2005 yılında Mardin Güç Birliği tarafından devralınan MARTU Gazbeton fabrikası 40.250 m² toplam alana sahiptir. Yıllık üretim kapasitesi 150.000 m³ / yıl olan MARTU Gazbeton, “Müşteri memnuniyeti için kaliteli ürün ve kaliteli hizmet ” ilkesini benimsemektedir. Bu ilkeyi gerçekleştirmek adına üretimin ilk aşamasından son ürün aşamasına kadar laboratuar kontrolünde en son teknolojik sistemlerle sürekli ürün deney ve kontrollerini yaparak; daha sonra ürünün müşteriye ulaşma aşamasında en üstün hizmet anlayışını uygulayarak ülkemiz yapı sektörüne damgasını vurmaktadır.

 

MARTU Gazbeton, üretmiş olduğu gazbeton yapı malzemelerinde TS EN 771–4 Harmonize standartları ve CE belgelerine sahip olmakla birlikte TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine de sahip bulunmaktadır. Ayrıca MARTU gazbeton bloklarının rahat bir şekilde örümünü sağlayan çimento esaslı derz malzemesi olan MARTU Gazbeton örgü tutkalı da TS EN 998–2 standardı ve CE sertifikası güvencesi altında üretilmektedir. Böylelikle MARTU Gazbeton üretmiş olduğu tüm ürünleri ulusal ve uluslar arası zeminde üstün kalitesini belgelemiş bulunmaktadır. Yurtiçinde başta Güneydoğu ve Doğu Anadolu illeri olmak üzere,  Akdeniz ve İç Anadolu illerine yapılan sevkiyatların yanı sıra;  yurtdışında Irak, Suriye, Kıbrıs, Ukrayna gibi ülkelere ihracat yapılmaktadır.

 

 

 

 

Copyright © 2008 Martu İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş.

Organize Sanayi Bölgesi 2. Bulvar MARDİN-TURKİYE Tel:+90 482 215 14 19

Grafik Ajans +90 482 212 2283